English
Ana Sayfa
Hakkımızda
Ürünlerimiz
Referanslar
Servis
Online E-Mail
Detaylı iletişim bilgileri için lütfen tıklayın.
Sertifikalar
Kaldırma üniteleri ve monoray vinçler Gezer köprü vinci, portal vinç,(gantry), pergel vinç (bayrak) vinçler Vinç aksesuarları, yedek parçalar, donanım ve komponentler Vinçlere Enerji Alım Sistemleri - Busbar, C-Rail

CR SERİSİ CLASS ROYAL KALDIRMA ÜNİTELERİ VE MONORAY VİNÇLER

CR ve KR (CLASS ROYAL) serisi kaldırma üniteleri uluslararası standartlar olan ISO, FEM, DIN, TSE normlarındaki sipesifikasyonlara uygun olarak, 320 kg'dan 63 ton'a kadar yük kapasitesi aralığında, standart olarak üretilmektedir. CR (CLASS ROYAL) serisi kaldırma ünitelri 3 adet standart ve 1 adet opsiyonel patentli aksesuarlar ile donatılmaktadırlar.

"PR" (Pratik Seri) olarak adlandırılan ve genellikle yerel marketler için, 1 ton'dan 5 ton'a kadar kapasiteli, iki ayrı ebatta üretilen kaldırma üniteleri de üretimimizde bulunmaktadır.

U SERİSİ KALDIRMA ÜNİTELERİ

Bayursan, genellikle orta ve ağır tonajlarda kullanılmak üzere "U Serisi" olarak adlandırılan kaldırma üniteleri de üretmektedir. "U Serisi" kaldırma ünitelerindeki en belirgin ortak özellik halat tamburunun ikiz tip (twin drum) olmasıdır. Tamburun sağından ve solundan simetrik şekilde sarkan halatlar, kancanın her zaman düşey bir çizgi üzerinde aşağı-yukarı hareket etmesini sağlar. Bu sayede sağ sol yataklara ve üzerinde çalıştıkları köprü kirişlerine her zaman eşit yük bindirirler. Kullanımları daha rahat ve hassastır.

VİNÇLER

Bayursan, yüksek kaliteli Class Royal kaldırma ünitelerini kullanarak çift kirişli gezer köprü vinci ve tek kirişli gezer köprülü vinçler, tek kirişli asılı tip vinçleri, portal vinçleri ve pergel vinç (bayrak), köprü yürüyüş başlıkları, tersane vinci, gemi makina dairesi vinçleri de üretmektedir.

MODÜLER YÜRÜTME SİSTEMLERİ

Minimum Ø125 mm çelik tekerlekten Ø500 mm tekerleğe kadar basma çapında üretilen, motorlu veya motorsuz olan, standart ve opsiyonel aksesuarlar ile sunulan çelik kaportalı yürüyüş aparatlarıdır.

Sistem, özelliği sayesinde monte edildiği yerden çok kolay sökülüp çıkarılabilmekte veya takılabilmekte, yani montaj veya demontajı kolaylıkla yapılabilmektedir. Modüler yürüyüş sistemleri, mevcut çözümlerden daha iyi bir performans sunar ve dinamik yük testleri sonucu kanıtlanmış olarak daha az bakım gerektirir.

Seri imalat uygulamalarındaki ekonomik avantajlara ek olarak aparatların sağlam dizaynı, kompakt konstrüksiyonu, bakımdaki kolaylığı ve güvenirliliği aparatların tercih edilme sebeplerindendir.

Bayursan, patentli Modüler Yürüyüş Aparatları ile sanayide kullanılan hareketli makinelerin, mekanizmaların ve ekipmanların yürüyüş sistemlerinin yapısına modüler ve pratik çözümler getirmiştir.

FREN SİSTEMLERİ

Fren kavrama sistemleri hareket hızlarını en kısa sürede, güç kaybetmeden aktarmak veya boşa çıkarmak, boşa çıkan kontrolsüz hareketi kontrol altına almak için tasarlanmış sistemlerdir.

VİNÇ TIRMANMA (KRAMAYER) APARATI

Yokuş çıkan veya yokuş inen monoray vinçler ve gezer köprü vinçlerine takılarak vinçlere yokuş çıkma, tırmanma, rampa çıkma ve inme kabiliyeti veren kramayer aparatları yük ve konteyner gemileri makine dairelerinde, yükleme ve boşaltma sahalarındaki kot farkı olan yerlerde pratik bir şekilde monte edilerek çalışır. Bu şekilde tırmanan vinçler kaymaz, emniyetli bir şekilde yüklemeyi garanti eder.

DONANIMLAR, KOMPONENTLER ve AKSESUARLAR

Bütçesinin yeteri kadar esnek olmadığı zaman, müşteri Bayursan'ın vinçlerini donanımlar veya komponentler halinde seçerek satın alabilir. Böylece, müşteri bu seçimle, maliyetini % 25 veya daha fazla azaltabilir, kendi öz imkanları ile bazı montaj işleri yaparak, aynı sağlamlıktaki vince sahip olabilir.

Bayursan, tesislerdeki vinçlerin yalnızca çalışma  fonksiyonlarını iyileştirmek için değil, ayrıca  bunların ömürlerinin de artmasını sağlamak üzere, müşterilerine mekanik ve elektrik unsurlarını da değerlendirerek, bir seri aksesuarlar içeren teklifler de sunmaktadır.

     
Webmasterwww.bayursan.com.tr
Designed by Ender CIKIS - 2006