English
Ana Sayfa    
Hakkımızda
Ürünlerimiz
Referanslar
Servis
Online E-Mail
Detaylı iletişim bilgileri için lütfen tıklayın.
Sertifikalar

 

 

Bayursan Türkiye'de yaklaşık 30 yıldır faaliyet gösteren bir vinç üretim ve vinç ihracat firmasıdır ve oldukça geniş bir perspektifteki müşteri ihtiyacını karşılayan 12,000 üzerindeki vinç üretimini ve montajını gerçekleştirmiştir.

Bayursan bugün, 3,500 m2'si kapalı alan ve 1,000 m2'si açık alan olmak üzere, toplam     4,500 m2 üzerinde kendisine ait vinç üretim alanına sahiptir.

Kendi Araştırma ve Geliştirme Grubu sayesinde, Bayursan bugün dünyadaki birçok vinç ve kaldırma problemine çözüm getiren, yediden fazla farklı, faydalı ve yeni üretim modeli ve patentine sahip olmanın haklı gururunu taşımaktadır. Bu yeniliklerin bazıları müşteriye standart ürünler olarak, bazıları da opsiyonel ekipman ve özellikler olarak yansıtılmaktadır.

Bayursan'ın "CR-Class Royal (KR-Klas Royal)" olarak adlandırılan serilerindeki tüm kaldırma üniteleri ve gezer köprü vinçleri farklı modellere ve "CE" Avrupa Kalite Sertifikasına sahiptir.

     

 

 

 
İstanbul Sanayi Odası üyesi ODTÜ Mezunlar Derneği üyesi   ISIDEF üyesi  Makina Mühendisleri Odası üyesi   İstanbul Ticaret Odası üyesi
 
Webmaster www.bayursan.com.tr
     
Designed by Ender CIKIS - 2006