English
Ana Sayfa  
Hakkımızda
Ürünlerimiz
Referanslar
Servis
Online E-Mail
Detaylı iletişim bilgileri için lütfen tıklayın.
Sertifikalar

Duyurular

 Bayursan ödül almış olduğu birinci TÜBİTAK PROJESİ çerçevesinde 2008 yılında 5 ila 10 ton kaldırma kapasitesinde 7 adet sürgülü köprü vinci imal ve monte etmiştir. Bu vinçler hiçbir dış destek olmaksızın bina dışına 4m kadar çıkarak yükleme yapmaktadırlar. Yine bu projenin uygulanması çerçevesinde 1 adet 16 ton kapasiteli sürgülü vinçte bu defa kedi arabası bina dışına takribi 4m çıkarak yükleme yapabilmektedir.

 Bayursan'ın tekerlekli modüler yürüyüş sistemlerinin uygulanması ile gezer köprü vinçlerinin pratik olarak, kısa süreli ve az maliyetli operasyonlarla yenilenmesi ve revizyonu.; Bu sistemle eski, büyük ve hantal vinç gövdeleri zemin seviyesine indirilmelerine gerek kalmadan, hatta vinç yollarındaki yerlerinde iken takoza alınarak yenilenebilmekte ve revize edilebilmektedirler.

Bayursan geçen yıl, bu tür operasyonları birçok eski yapım Türk vinçlerinde, Romanya'daki ve Bulgaristan'daki eski Rus vinçlerinde uygulamıştır. Bu sistem ile tüm gezer köprü vinçleri çok ekonomik fiyatlarla, yumuşak kalkışlı çift yürüyüş hızları ve yürüyüş yollarında daha dengeli ve istikametli basma gibi birçok yeni teknolojik avantajlara sahip olmuşlardır.

Bayursan ayrıca modüler yürütme sistemlerini hareketli, kayar yapı iskelelerinde, hareketli platformlarda, yüzme havuzu çatılarında ve binaların en üst katındaki disko barlarda ve bazı alışveriş merkezlerinde uygulamıştır.

 Gezer köprü vinç kirişlerinin parçalara ayrılarak konteyner ve tırlarla nakliyesini sağlayan yeni kesim sistemleri.
Bayursan 12m veya 13.60m'den daha uzun vinç köprü kirişlerini, imalat sırasında yeni ve pratik bir sistem uygulayarak kesmekte ve cıvatalar, somunlar ve ilave kaynaklı bağlantı plakaları ile parçalara ayırmaktadır. Bu parçalar sahada kısa sürede, kolaylıkla ve hassas olarak monte edilmekte ve daha sonra kaynatılmaktadır.

 Bayursan Türkiye'nin uzman bir vinç imalatçı ve ihracatçı şirketi olarak, vinç ihraç ettiği ülke sayısını yirmiye çıkarmıştır; Direkt olarak vinç ihraç ettiği ülkeler İran, Irak, Suriye, Ürdün, Katar, Suudi Arabistan, Libya, Kıbrıs, İsrail, Yunanistan, Romanya, Bulgaristan ve Arnavutluk'tur.Endirekt olarak vinç ihraç ettiği ülkeler ise Ermenistan, Azerbaycan, Rusya, Ukrayna, Özbekistan, Kazakistan ve Türkmenistan'dır.

 Bayursan kendi çalışma alanını ve imkanlarını 5000 m2'ye yükseltmektedir. Halen 2000 m2'lik yeni çalışma alanına, çelik konstrüksiyon işlemleri, genellikle kaynak ve montaj işlemleri için atölyelere, teknik ve idari ofislere ve showroom'a sahiptir.

Kendi tesislerimiz için, iki adet 10 tonluk asılı tip gezer köprü vinci, bir adet 6.3 tonluk ve bir adet 16 tonluk çift kirişli gezer gezer köprü vinçleri imal ederek montaj ve yükleme alanları kapasitesine ilave etmiştir.

 Bayursan 2006 yılında Suriye, Yunanistan ve Irak ile ilgili enternasyonel fuarlarına katılmaktadır.

 Bayursan direkt ve/veya endirekt olarak Libya, Kıbrıs, Yunanistan Suriye ve Suudi Arabistan'a da ihracat yapmaktadır.

 Bayursan, KOSGEB'in (genellikle  küçük ve orta büyüklükteki imalatçı firmalara finansal destek veren ve ihracat işlemlerine yardımcı olan resmi bir kuruluş) bir üyesi olarak, tam destek alabilecek "A Sınıfı" kategorisi ile ödüllendirilmiştir.

 Bayursan, 3 yıllık "Stratejik Yol Haritası" 'nı Kosgeb'e teslim etmiştir. (2005, 2006,2007)

 Bayursan yeni inşa edilen binası ek fiziki alan ihtiyacı sorununu çözdükten sonra, yeni CNC makineleri ve bu arada yeni bir idari organizasyon ile  imalat kapasitesini arttırmaya yönelmiştir.

Back

   
    
Webmasterwww.bayursan.com.tr
Designed by Ender CIKIS - 2006