English
Ana Sayfa Ürünlerimiz > Kaldırma Üniteleri > CCR/UCR Kedi Arabaları
Hakkımızda
Ürünlerimiz
Referanslar
Servis
Online E-Mail
Detaylı iletişim bilgileri için lütfen tıklayın.
Sertifikalar


CCR / UCR
Çift Kiriş Üzerinde Hareket Yetenekli Kedi Arabaları

"CCR" tipi olarak adlandırılan İki kirişli köprü vinçlerindeki kedi (veya yengeç denen) arabalı kaldırma üniteleri 1,000 kg'dan 63,000 kg'a kadar kapasitelidirler. Kedi arabalarının  versiyonları, Standart klasik tipler ve Alçak Tavanlara uygun Özel tiplerdir.


   

STANDART KLASİK TİPLER

Standart Klasik Tip
(Tambur çalışma pozisyonu köprü ana kirişlerine diktir.)
Boyunun az, genişliğinin fazla olması nedeniyle çalışma sahasının sağ ve sol kenarlarında kalan yüklere daha fazla yaklaşarak bu yükleri daha kolaylıkla alabilir.

                

 

Standart Klasik Opsiyonel Tip
(Tambur çalışma pozisyonu köprü ana kirişlerine paraleldir.)
Boyu oldukça uzun, genişliği dar olduğu için, çalışma sahasının ön ve arkasında kalan yüklere daha fazla yaklaşarak bu yükleri daha kolaylıkla alabilir.

                 


AĞIR YÜKLER İÇİN KEDİ ARABALARI

UCR Açık Tip Kedi Arabaları
20 ton'dan 63 ton'a (standart) kadar yükleri kaldırmaya uygundurlar. Özel siparişler için, 120 ton kapasiteye kadar çıkılabilir.


ALÇAK TAVANLAR İÇİN ÖZEL KEDİ ARABALARI

Bu sistemde kedi arabası köprü ana kirişleri arasındadır. Ray yolları ile tavan arasındaki mesafenin az olması ve/veya kiriş yüksekliklerinin yüklemeye engel olması durumlarında, "L" tipindeki özel köprü ana kirişlerine ihtiyaç duyabilir. Bu sistemde, köprü ana kirişleri, 25 cm'den 50 cm'ye kadar yükseltilebilir. Bu tip problemler ile genellikle kısıtlı imkanları olan küçük depolarda ve atölyelerde karşılaşılır.

              

 

 

   
    
Webmasterwww.bayursan.com.tr
Designed by Ender CIKIS - 2006